"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Trumpos nuobiros po parado

Kelios trumpos mintys po šeštadieninio parado.

Steroidai 

Lietuva tikrai gali nepraeiti artimiausio dopingo testo, nes šalies progresas vyksta kaip “ant steroidų”. Kai paradas vyks po šešių metų, visuomenės požiūris bus “darykit jūs, ką norit”, žiniasklaida atsiųs kokius keturis korespondentus, jeigu tai bus slow news diena, paradą lydės penki policininkai, komisariate išsitraukę trumpus šapelius, o protestuos tik du paskutiniai mohikanai – Gražulis ir dar kas nors.

Darbo vieta 

Lenkiu galvą prieš Petrą “Už Lietuvą” Gražulį. Jis tikrai galėtų persikvalifikuoti į sėkmės mokytojus ir važinėti po pasaulį skaitydamas paskaitą “Kaip per vieną dieną susikurti darbo vietą dar mažiausiai keturiems metams”.

Lažybos 

Neabejoju, kad parado išvakarėse policijos pareigūnai draugiškai sumetė po dešimt litų į bendrą lažybų fondą, atitekusiam laimingajam policininkui, kuris Neatpažino Gražulio Ir Dėlto Surakinęs Paguldė Veidu į Asfaltą

Rimtumas 

Abi pusės dar kartą parodė, kaip rimtai jos čia į viską žiūri, kaip gerai sugeba ištverti mėtomus kiaušinius ar elektrošoką, bet kaip visiškai yra neatsparios pašaipoms.

Dalyvavimas 

Garsiausiai kalbėję apie demokratijos gynybą ir būtinybę visiems dalyvauti parade atrodė pamiršę, jog demokratijoje galima rinktis ne tik tarp juodo ir balto, ir man priminė sovietinių plakatų parodijas “segodnia s nami ty ne vypješ, a zavtra rodinu pradaš”.

Abejonė 

Julius Panka nepakankamai tiksliai suformulavo savo pasiūlymą rėkdamas “Pederastai namo!”. Taip ir nesupratau, ar tai buvo reikalavimas, ar kvietimas pas save į namus.

Nusivylimas

Fūristai iš “Baltic Pride” taip ir neatvažiavo…

Sirgaliai 

Pats negirdėjau, todėl nėra 100% patikrinta, bet viena iš paradą stebėjusių pagyvenusių moteryčių su palengvėjimu aplinkiniams pasakė – “visai nebaisūs tie lenkų sirgaliai, kaip per televizorių gąsdino”.

 

6 comments on “Trumpos nuobiros po parado

Čia yra vieta komentarams
 1. reanimated

  Lenkų sirgaliai 😀
  O šiaip tai man labiau patiko kitas sovietinių plakatų slogan’as “sevodnia ty igraješ džiaz, zavtra rodinu pradaš” 🙂

 2. max

  Na aš visai nenustebčiau jei žurnalistai staiga paviešintų, kad Simonko, Gražulis ir Panka nekart buvo susitikę siauram ratelyje parado scenarijui paderinti.

 3. Mantas

  O kaip lietuviškai verčiasi tas rusiškas posakis? 🙂

  • az

   sunkiai

  • Zosė

   Jei šiandien džiazą groji, tai ryt tėvynę tu parduodi.

 4. Antanas

  Geriau ir toliau užsiimk saviške grafomanija.Labiau tinka prie veido.

Scroll to top