"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Galvoju, kad galvoju. IKEA, Žalgiris, Kavarskas, Karklė, karikatūra, šokiai

Kas savaitę – čia ir “Pinigų kartos” interneto portale mano pagalvojimai apie tą, ką galvoju. Neobjektyvūs ir kartais ne visai polit-korektiški. OK, tai kokie gi tie šeši dalykai, kuriuos šią ir praeitą savaitę galvojau, kad galvoju.

1. Psichozė dėl IKEA atidarymo žiūrisi visai smagiai. Pasirodo, kad Lietuvoje yra tūkstančiai žmonių, kurie iki rugpjūčio 13 dienos gyveno be baldų. Faktiškai ant grindų. Delfi teigimu, Prezidentė nusipirko NET du stiklainiukus krapų ir garstyčių padažo. Nes, matai, kai bado prispausti Lietuvos žmonės gali leisti sau tik vieną stiklainiuką, Prezidentė perka net du.

Aš galvoju: pamatysim po pusmečio, kaip gi pasikeis rinka ir kada „nepriklausomoje“ žiniasklaidoje pasirodys pasipiktinusių pirkėjų skundai dėl prastos IKEA kokybės.

2. Žolinė ir paskutinis rimtas savaitgalinis pasispardymas prie jūros. Portalai jau įprato kone automatu transliuoti pranešimus apie sekmadienio vakaro kamščius. Man tai panašu į šokinėjančių lemingų efektą – žmonės žino, kad magistralė bus perkrauta, bet vis tiek važiuoja su viltimi –  o gal šį sekmadienį nebus. Kuris nors portalas galėtų neblogai susirinkti clickų, jeigu realiu laiku transliuotų magistralės užsikimšimo mastus. Su dideliais blyksinčiais užrašais – STOP ir GO.

Aš galvoju: kokią BVP dalį Lietuva sukurs penktadienį tarp Žolinės ir savaitgalio?

3. Independento karikatūra dar kartą parodė, kad į tokią satyrą vis dar turime dvi reakcijas – Nuskriaustųjų Pyktį ir Pastabuolių Bumbėjimą – „nereikia kreipti dėmesio“, „bet yra teisybės“, „ištraukta iš konteksto“, “tegu mus dulkina, svarbu, kad nelabai skaudėtų”.  Reikėtų populiarinti trečiąjį kelią – tokius „tongue-in-cheek“ atsakymus, kuriuos puikiai įvaldę tie patys britai. Juk ir jiems pradeda garuoti iš ausų, kai iš jų pasišaipoma.

 Aš galvoju: ar kada dar sulauksiu 1000 like‘ų ne prie FB įrašo, o prieš FB įrašo komentaro po savo pirmojo mėginimo eiliuoti Šekspyro kalba

4. Mus nuskriaudė lenkai, dabar nuskriaudė anglai, įtariu, kad rugpjūčio gale gali nuskriausti ir austrai, atvažiuojantys žaisti su Vilniaus „Žalgiriu“.

 Aš galvoju: mūsų ultros turėtų užbėgti už akių ir pasigaminti austrus pajuokiančius plakatus, kad pagaliau mes pirmi sukeltume tarptautinį skandalą. Pavyzdžiai: „Golovatovą į aikštę!”, “Energetiniai gėrimai kenkia širdžiai ir potencijai”, “Šitas rungtynes žiūri 15% austrų. Arba 25% jei skaičiuosime žmones rūsiuose“. O pats geriausias būtų – „Kangaroos Raus!”

5. Internete kilo keistai suvokiamas džiaugsmas didiesiems komerciniams TV kanalams paskelbus apie nutraukiamus šokių projektus. Toks įspūdis, kad vargšus žmones kažkas laikė prirakinęs ir vertė žiūrėti šokius. Gal austrai?

 Aš galvoju: palaukite, kol pamatysite, kuo jie bus pakeisti 🙂

6. Iki tol sekliuose regioniniuose vandenyse plaukiojęs „Anykštos“ laikraštis ir interneto puslapis sugavo auksinę populiarumo žuvelę – Kavarsko Katiną, kuris Anykščių kraštą išpopuliarino neregėtu greičiu.

 Aš galvoju: „Anykštai“ vertėtų pagalvoti apie tai, jog Kavarsko Katinas būtų minimas kiekviename jų straipsnyje. Net plaukai šiaušiasi, kokios atsiveria populiarumo ir turizmo plėtros galimybės. Nuo ekskursijų Katino pėdomis iki suvenyrų ir proginių albumų.

BONUSAS: Geriausios antraštės. 

Robertas Javtokas: „Tikiu, kad Europos čempionate mūsų kiaušiniai netilps į šortus“

„Dėmesio: jūroje siaučia žuvys, kimbančios į vyrų sėklides“

Geriau nebūna…

3 comments on “Galvoju, kad galvoju. IKEA, Žalgiris, Kavarskas, Karklė, karikatūra, šokiai

Čia yra vieta komentarams
  1. Bito

    Ir vis tik labai panašiai mąstau ir aš. Ypač apie IKEA… Ir dar palaukit, kai H&M atsidarys pastebėsime, kad pusė Lietuvos vyrų neturi ką apsirengt visai kaip moterys, masiškai puls pirkti drabužių.:)

  2. menesis

    5. už tai LRT pradeda šokių projektą.

  3. Mindauqas

    O kodėl tekste dingo Karklė?

Scroll to top