"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Galvoju, kad galvoju? “Maro diena”, NFL, darbai ir festivaliai

Įsibėgėja paskutinis vasaros mėnuo ir vis dažniau girdžiu klausimą – „tai kur gi ta vasara prabėgo?“. Pats dėl to nesuku galvos. Birželį prisikeliavome labai intensyviai, dėl to galiu ramiai leisti vėlyvąsias dienas ir nesukti galvos dėl neva prateriotos vasatos. Viskas su ja gerai. Ir, tikiuosi, uždėti šiai vasarai didelį finalinį pliusą Karklės festivalyje.  O toliau —

 „Maro diena“ ir kiti kūrybiniai reikalai

Daug kas klausinėja, ar jau įpusėjau, ar jau baigiau? Nieko panašaus, deja. Pats rašymas prasidėjo tik liepos viduryje ir kol kas nei pabaigos, nei vidurio tikrai nematyti. Taip atsargiai galėčiau sakyti, kad knyga pasirodys 2014 metų antroje pusėje, bet turbūt būtų tiksliau sakyti taip – pasirodys tada, kai būsiu tikrai ja patenkintas.

Tačiau ir rudenį, ir kitų metų knygų mugėje „Vilko valandos“ gerbėjams, tikiuosi, pasiūlysime vieną kitą naują siurprizą. Laukite žinių. Be to, galbūt bus įdomu stebėti, kaip vykdoma angliškos „Vilko valandos“ rinkodara ir ar įmanoma padaryti beveik neįmanomą dalyką – prasimušti į milžinišką anglakalbę knygų rinką.

 „Pinigų karta“

Laida rudenį pradeda vienuoliktąjį sezoną ir bus kaip niekada atsinaujinusi, o aš ūmai peršoksiu visus mokslinius laipsnius ir tapsiu rektoriumi. Ir gal gyvensime geriau. Dar vieną siurprizą trys rūstūs vyrai ruošia ir mūsų portalo lankytojams.

Serialai

Ruduo ateina su didžiule naujų ir atsinaujinančių serialų banga, tad iki tol beviltiškai bandau pasivyti ir peržiūrėti dar nematytus, bet sąrašas tik ilgėja. Dabar žiūriu „Newsroom“ ir „Under the dome“, o sąraše dar „Borgias“, „Borgen“, „Magic City“, „Americans“, „Falling Skies“, „Orphan Black“, „Suits“, „Ripper Street“ ir kiti. Vai, vai

 NFL

Iki sezono pradžios liko lygiai mėnuo ir per tą mėnesį jau pradedi degti iš nekantrumo. Geri žmonės sukūrė lietuvišką NFL naujienų ir gerbėjų puslapį Facebooke. Ten atsiras ir mano pastebėjimų, o čia nuo šios šios savaitės pradėsiu savaitinių straipsnių ciklą „Amerikietiškas futbolas žaliems“. Galbūt pavyks sunaikinti vieną kitą stereotipą ir dar daugiau žmonių sudomintų šiuo nuostabiu žaidimu.

 Galvoju, kad galvoju

Nuo rugpjūčio vidurio šiame puslapyje ir Facebooke atsiras savaitinė „kolonėlė“ – „Septyni dalykai, kuriuos galvoju, kad galvoju“. Neįpareigojantys, neilgi ir ne visai rimti pastebėjimai apie gyvenimą, politiką, meilę ir katinus.

 

 

One comment on “Galvoju, kad galvoju? “Maro diena”, NFL, darbai ir festivaliai

Čia yra vieta komentarams
  1. Vilnius

    O “Tautos aikštės” nebeliks?

Scroll to top