"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Galvoju, kad galvoju. Ruoniai, išėjikai, dešrainiai, mergaitės ir seksas iš O raidės

Šią savaitę prisikaupė – stiklainiukai su Starka, išėjikai, Gražulis ir Statkevičius, Č raidės netekimas ir dar daugiau.

Ruonio agonija

Tai ne patyčios, Seimo narys Egidijus Vareikis pats save daug kur vadina Ruoniu. Pamačius šią nuotrauką man pasidarė nuoširdžiai jo gaila.

Nuotrauka iš Lrytas.lt, autorius: D.Umbrasas.

Kolegos, žinoma, atlieka savo darbą, bet su kokiu malonumu ir pasimėgavimu jie tai daro. Verta pasižiūrėti vaizdo reportažą ir paklausyti žurnalistų pateikiamų klausimų, pateikiamu su šleikščiai dirbtiniu susirūpinimu – „jūs juk taip gerai laikėtės, kas nutiko, gal yra kažkokių problemų“.

Aš galvoju: Konservatoriai suskato smerkti E.Vareikį ir liepti jam trauktis iš Seimo. O ką jūs, ponai konservatoriai, padarėte per tą laiką nuo smurto namuose incidento, kad padėtumėte savo partijos nariui?

 Išėjikų pažymos

Žmonės, išeinantys iš stadiono dar nesibaigus rungtynėms tikrai verti švilpimo ir paniekinančių skanduočių. Kažkas bando aiškinti – nežinote jų motyvų, neteiskite. Pasižiūrėjus į tą besibraunančią išėjimo link bizonų bandą – ar jų visų žmonos staiga pradėjo gimdyti? Ar kamščiai prieš vidurnaktį tokie nepakeliami? Ar jie tikėjosi, kad „Žalgiris“ pirmaus 4:0 ir paskutinės minutės bus labai įtemptos, o dabar tai jau „nėra šansų“. O kaip paaiškinti išėjikus penkiaminutininkus Lietuvos rinktinės rungtynėse su Slovakija, kai rezultatas 1:1?

Aš galvoju: Tai gali būti tam tikras psichologinis sutrikimas. Ir mums visiems tektų atsiprašinėti, jeigu išėjikai pateiktų daktaro pažymą, kad jie viską baigia prieš penkias minutes – išeina iš rungtynių, iš kino filmo, niekada nežiūri krepšinio pratęsimo, skustis baigia vos pradėję, o sekso….na, sekso turbūt ir nepradeda.

 Statkevičiaus pirštinės

Man labai patinka Juozas Statkevičius. Ir ne tik dėl unikalios skyrybos Facebooke, bet dėl sugebėjimo kreipti tiek pat dėmesio į tai „ką žmonės pagalvos“, kiek žąsis kreipia dėmesį į vandenį, dėl savivertės suvokimo, dėl visiško socialinės baimės nebuvimo ir dėl to, kad netgi dešrainių valgymą su vienkartinėmis  pirštinėmis jis paverčia šarmingu žaidimu. Nei vienam kitam lietuvių dizaineriui ar stilistui tai nepavyktų.

Aš galvoju: Juozas galėtų būti labai geras sėkmės mokytojas – koučeris. Salės į jo seminarus būtų tokios pat pilnos kaip ir kolekcijų pristatymo metu.

Gražulis už Lietuvą

Man patinka ir Petras Gražulis. Jo sugebėjimas kaip musei atsirasti prie medaus pastaruoju metu pražydo ryškiausiais ryškiausiais žiedais. Pasirodo, jis dar ir krepšinio gerbėjas ir ne bet koks, o tas, kuris su fanais. Pirmose gretose. Televizijos kamerų akiratyje. Keista, kad jis dar nepabandė „prisiblatninti“ ir prie „Žalgirio“ Pietų IV ultrų. Bet gal savireklamos jausmas dar ne visiškai užmušė savisaugos jausmą.

Šioje Delfi.lt nuotraukoje (autorius: Š.Mažeika) Sėkla ir kiti krepšinio fanai man primena mokslininkus entomologus, su šypsenomis stebinčius nežinomą ir labai keistą vabzdį, akivaizdžiai pasiklydusį tarp ekosistemų.

 Aš galvoju: Gal tiesiog nemačiau, bet negi verslieji lietuviai pražiopsojo momentą ir dar nepaleido marškinėlių su Gražulio atvaizdu ir tekstu „Už Lietuvą, vyrai“?. Šiaip Seimo nariui reikėtų kuo greičiau patentuoti šį šūkį. Pinigai pro šalį eina.

Kur mergaitė?

Bandžiau atrasti savyje kažką, kas padėtų parašyti kokį komentarą ar pašmaikštauti įvykusios Drąsos kelio Seimo narių spaudos konferencijos tema, bet taip ir nepavyko. Mačiau, kad ir dešinysis trolibanas dar bandė save užpumpuoti, parašyti, paklausti, kažką desperatiškai išlaužti, bet taip be ugnelės, taip sunkiai. Trolibano veiksmai priminė žmogų, kuris dar bando iš tuščios dantų pastos tūbelės išspausti pastos, nors viduje jau žino, kad jos ten nėra.

Aš galvoju: What‘s the story? – Story‘s dead, baby, story is dead. Ir ačiū Dievui.

 Partinės naujienos

Policijos sulaikyta seksualines paslaugas reklamavusi ponia Egidija Šeibokienė tvirtino, kad „po jos oralinio tau jau jokio sekso nebereikės“. Kas įdomu, jog ponia Šeibokienė anksčiau priklausė Darbo partijai, tad faktiškai jos teiginiai tiesiog atspindi partinę liniją. Partijos vedlys Viktoras Uspaskich taip pat siūlėsi „veną atidaryti ir duoti pačiulpti“

Aš galvoju: visai tinkamas rinkiminis šūkis Darbo partijai – po mūsų tau jau nieko nebereikės.

Raidės netekimas

Užblokavę R.Ačo kandidatūrą į savo partijos narius, liberalai ne tik atsikratė Č raidės savo pavadinime, bet ir padarė turbūt toliaregiškiausią šių metų politinį sprendimą.

Aš galvoju: Bravo!

Savaitės citata

Ką tik girdėta savireklaminio Lietuvos futbolo rinktinės klipo pradžia: „Lietuvos rinktinė pavargo nuo pralaimėjimų lavinos“. Geras tekstas. Toks įkvepiantis.

 

Geros rugsėjo pradžios

Comments are closed.

Scroll to top