"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Geresnio Gyvenimo Akademija – kas tai?

Kadangi jau per televiziją ir internete pradėjo suktis šito projekto anonsai, kviečiami savanoriai registruotis į atrankas, tai nusprendžiau paaiškinti, kas tai bus.

O viskas labai paprasta – užsiregistruosite, sumokėsite už semestrą 1800 Lt. ir po metų gausite popierių, kuriame bus parašyta, kad esate Akademijos alumnas. Paprasta.

Not.

Viskas kiek sudėtingiau, nes viskas priklauso nuo jūsų. Mes laukiame savanorių, kurie nori pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę, bet: nedrįsta, nemoka, nežino kaip, nesiryžta ir panašiai. Be to, pradedantiesiems visuomet sunku.

 Ką mes norime padaryti?

Atsirinkti žmones ir pasiūlyti jiems praktines programas ir konkrečias užduotis, kaip galima pagerinti savo gyvenimą. Taip pat suteikti aukšto lygio ekspertų konsultacijas, kurie stebės, kaip jums sekasi, patars, pareguliuos ir padės ištaisyti klaidas. Visa tai bus filmuojama ir rodoma „Pinigų kartoje“, viskas vyks realiai be jokių vaidybų.

Akademijoje galimos keturios kursų kryptys

 1. Valdau pinigus

Čia mokysimės taupyti (nuo elektros iki kuro), tvarkyti šeimos biudžetą, perskirstyti išlaidas, išmokti atsidėti. Bus tik praktinės užduotys ir varžybos: pavyzdžiui, pagal ekspertų pateiktą planą per mėnesį įgyti elektros taupymo įgūdžius ir kuo daugiau sutaupyti.

2. Investuoju

Čia mokysimės investuoti į įvairiausius finansinius instrumentus. Akademijos dalyviai turės investuoti nuosavus pinigus, tačiau sprendimus priims gavę ne tik finansinių institucijų, bet ir patikimų nešališkų konsultantų patarimus.

3. Ieškau darbo

Čia padėsime susirasti ir išlaikyti darbą, optimizuoti darbo užmokestį arba pakeisti darbą. Kiekvieno savanorio istorijai taikysime individualias konsultacijas, apmokysime, drauge eisime į pokalbius dėl darbo, įvertinsime konkrečią specialybę ir rinką, o po to stebėsime, kaip sekasi įsidarbinusiam žmogui. Atskiras dėmesys bus skiriamas ir darbdaviams, kurie ieško darbuotojų.

 4. Pradedu verslą

Ilgiausia ir įdomiausia rubrikos dalis. Lauksime įgyvendinamų verslo idėjų, kartu su laidos žiūrovais, portalo skaitytojais ir ekspertais atrinksime įdomiausias ir realiausiai įgyvendinamas, tada suformuosime konsultantų komandą ir realiu laiku stebėsime, kaip vystosi jūsų verslas.

 What‘s the catch? Arba kada jau reikės mokėti pinigus?

No catch ir jokių mokėjimų. Vienas iš „Pinigų kartos“ tikslų – iš tikrųjų padėti žmonėms įgyti įgūdžių, kurie padėtų gyventi geriau. Vienintelis dalykas – Akademijos dalyvių veikla bus stebima mūsų kamerų, jie turės dalintis savo patirtimis, problemomis ir tikslais, o kiekvienoje “Pinigų kartoje” bus rubrika, kurioje apžvelgsime Akademijos dalyvių pasiekimus.

 

Susidomėjote? Tada registruokitės info@pinigukarta.lt, parašykite trumpai apie save, pažymėkite, kuri dalis jus labiausiai domina ir mūsų komanda su jumis susisieks.

Comments are closed.

Scroll to top