"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Valdžios vertikalės atidarinėtojai

Praėjusią savaitę Prezidentė atidarė IKEA ir dėl to įsisuko visai neprastas malūnas, kaip čia taip švedus išnaudotojus šitaip mūsų valstybės vadovė pagyrė. Apie tai parašysiu vėliau. o dabar apie valdžios vertikalės atidarinėtojus

Antradienį didžiausią Baltijos šalyse knygyną atidarinėjo Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė, „darbietė“ Audronė Pitrėnienė. Dar šokolado atnešė. Nepastebėjau, ar nupirko kokią knygą, bet kiek žinau, ta absoliuti mažuma skaitančių Seimo narių paprastai jas perka „formindami per kancerialines išlaidas“. Kaip eks-parlamentaras Navaitis, kuris užsipirko “Mikės Pūkuotuko” visai kadencijai į priekį.

Bet dabar pagalvojau, kad vis tiek formuojasi tam tikra valdžios vertikalė, kas ką atidarinėja. Pavyzdžiui, premjeras Butkevičius atidarė parodą „Mokymasis, studijos ir karjerą“, nes a) Leninas yra liepęs daug mokytis, b) niekada nežinai, kaip karjera pasisuks. Seimo pirmininkas renkasi ne tokius sudėtingus renginius – paprastai atidarinėja krepšinio turnyrus. Vilniaus meras Zuokas atidarė 4+ eismo juostą.

Žodžiu, faktiškai valdžios atstovų yra tiek daug, kad bet kuris verslas gali atrasti norintįjį jį atidaryti. Net ir erotinio masažo salonas galbūt sugebėtų įtikinti kokį nors savivaldybės buitinių paslaugų skyriaus vedėją perkirpti raudoną juostelę mainais už nemokamus rankdarbius.

Bet, žinoma, verslui reikia atidžiai stebėti valdžios atstovų, politikų ir šiaip žinomų visuomenės veikėjų prioritetus ir pagal tai juos kviesti į atidarymus. Štai keletas patarimų verslui

Krematoriumo atidarymui gerai tiktų Tautininkų sąjungos lyderiai. Jie iš karto ir su prakuromis galėtų ateiti.

Jeigu atsidarytų dirbtinių lytinių organų ar vibratorių fabrikas – neblogai sueitų Vytautas Šustauskas, žinantis, kas yra jo kelnėse.

Crocsų parduotuvę galėtų atidaryti kartu Juozas Statkevičius ir Mantas Petruškevičius

Vonios reikmenų ir santechnikos parduotuvei, be abejo, geriausiai tiktų Dailis Alfonsas Barakauskas.

Naujai formuojamos buhalterių kursų įmonės atidarymo metu gerą žodį tartų Viktoras Uspaskich ir Vytautas Gapšys.

Įsigijusi teises transliuoti serialą „Walking dead“ televizija į jo pristatymą galėtų pakviesti Artūrą Melianą ir Algį Čapliką. Neturėtų atsilikti ir kino platintojai – netrukus pasirodysiančio „Monstrų universiteto“ pristatyme gražiai derėtų Mykolo Romerio universiteto rektoriaus sveikinimo žodis.

Galimybių tikrai yra, tik svarbu drąsiai kviesti – ir valdžios vertikalės dalyviai ateis!

One comment on “Valdžios vertikalės atidarinėtojai

Čia yra vieta komentarams
  1. Donatas

    Juozas Statkevičius ir Mantas Petruškevičius į valdžią prasimušė? Ar čia kaip Graužinienės plaukų stilistai į sąrašą pateko?

Scroll to top