"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Galvoju, kad galvoju. Jurbarko pervertai, skruzdėliukai, Diskolekai ir karštas marokiečių glėbys

Šią savaitę nemažai sutapimų. Arba vienas kitą papildančių naujienų, kurios tikrai verčia galvoti, kad galvoji.

Jurbarko Iškrypėlis

Jurbarko žmonės pagaliau lengviau atsiduso – ir jų, ir jų miestas pagaliau turi iškrypėlį. Šis istorinis įvykis užfiksuotas 12:15 vietos laiku ir labai išsamiai aprašytas Delfi straipsnyje „Jau ir Jurbarkas turi savo iškrypėlį“. Jurbarko „Šviesa“ praplėtė straipsnį patikslindama, kad iškrypėlis buvo sulaikytas ir apklaustas.

Galvoju: Kad Jurbarko merui Ričardui Juškai turėjo kaip akmuo nuo širdies nusiristi. Visuose aplinkiniuose miestuose ir netgi bažnytkaimiuose savas iškrypėlis yra (žiūrėti susijusius straipsnius – Ramygaloje, Linkuvoje, Bajoruose, Tauragėje ir dar daugelyje miestų yra drąsių žmonių, nebijančių parodyti, ką turi geriausio), o štai Jurbarke nebuvo. Nebuvo nors tu ką. Anno domini 2013-aisiais atsirado. Mažas, bet tvirtas žingsnelis Europos link.

Kultūrininkų nuogumas

Protestuodami prieš prastą kultūros būklę kultūrininkai žada išsirengti nuogai. Minutei, bet iki pat galo. Kaip sakoma, full monty.

Galvoju: Dvi mintys. Pirma, kad po pirmojo mitingo ministras juos turbūt pasiuntė ant trijų raidžių, o kultūrininkai ne visai taip jį suprato. Antra, jeigu jau išsirenginėsit, tai galbūt Jurbarke? Padarykit miestui šventę.

Vargšė šešėlinė kultūra 

Vargšė ta mūsų kultūra. Gal tik Jurbarke dar ji ir yra reikalinga (yra papildomų sąlygų). Kai koalicija nesugeba surasti normalaus kandidato į kultūros ministro postą, dar suprantama. Bet kai ir konservatoriai savo smėlio dėžėje žaidžiantys šešėlinę vyriausybę ir netgi darantys išvažiuojamuosius šešėlinius posėdžius į Kauną, nesugeba atrasti net ir šešėlinio kultūros ministro, tai jau tikrai kažkoks šešėlių teatras.

Galvoju: O kodėl šešėlinė vyriausybė važiavo posėdžiauti į Kauną? Kodėl ne į kokius Pagėgius ar Tauragę? Ar prie Baltarusijos sienos? Kaip ten sakoma – pajusk tikrą šešėlį savyje.

Ministras Skruzdėliukas

Neįtikėtina. Kai visą VRM sistemą krečia drugys, ministras sugeba būti išsirinktas darbščiausiu ministerijos tarnautoju. Ir ne šiaip Darbščiausiu Tarnautoju, o gauti Skruzdėliuko titulą. Ar gali jėgos struktūroms vadovaujančiam ministrui būti tinkamesnė pravardė autoriteto likučiams sužlugdyti? Ne Rembo, ne koks Terminatorius, o Skruzdėliukas.

Galėtų būti nebloga kalėdinė dovana visiems VRM sistemos darbuotojams

Galvoju: Kad Skruzdėliukui turėtų būti sunku vaikščioti. Nes per visą rectumą įkištas kažkurio uolaus pavaldinio liežuvis gali trukdyti.

Disko-Socdemai

Krašto apsaugos ministras irgi turi smagių sutapimų. Kai Lietuvoje nuo lūpų nenueina žodis Dembava, jis sugeba kolegas iš Aplinkos ministerijos ten netoliese į baliuką įsileisti. Bet ne į karinį dalinį, kaip jie dabar sako. Tik toks vaizdas susidarė.

Bet pasiaiškinimai labai korektiški:

„Orgijų dalyvių nemačiau, buvo neformalus pabendravimas“ – Aplinkos viceministras „tvarkietis“ A.Petkus

„Apgailestauju, kad susidarė įvaizdis, jog alkoholis liejosi laisvai“ – J.Olekas

„Alkoholis buvo vartojamas gerokai po 17 valandos, gal net po 20 valandos“ – A.Petkus.

Galvoju: kad š… tada, o ne balius. Orgijų dalyvių nesimatė, gerti irgi tik po aštuonių normaliai pradėjom. Žodiu, duok baliušką tvarkiečiams organizuoti, tai nieko nebus –  nei tvarkos, nei teisingumo. Socialdemokratai tikrai moka geriau. Kaip šitoje nuotraukoje.

Bet, draugai, nebijokite. Jūsų reitingai tik pakils. Daugiau cinizmo – žmonėms tai patinka.

Marokiečių glėbys

„Lietuvos rytas“ neprilygstamai moka miksuoti antraštes. Kažkada šalia straipsnio apie Ž.Grigaičio vestuves buvo įdėtas vertimas „Dešimt priežasčių, kodėl gėjai veda moteris“. O dabar štai tame pačiame puslapyje:

 Grožio titulų laimėtoja M.Baliūnaitė širdį atidavė verslininkui iš Maroko

 „Šis juodaplaukis gražuolis vos pamatęs lietuvę pradėjo jai rodyti dėmesį“

ir kiek aukščiau – emigrantės pasakojimas:

 „Lietuvės – vagilės arba pigios, dažnai marokiečių turimos moterys, jau seniai pristačiusios save kaip skudurą“

 

Galvoju: Emmm…

 

One comment on “Galvoju, kad galvoju. Jurbarko pervertai, skruzdėliukai, Diskolekai ir karštas marokiečių glėbys

Čia yra vieta komentarams
  1. :)

    Mane pralinksmino 🙂 Ačiū!

Scroll to top