"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Galvoju, kad galvoju. Karė iš politinio užribio, akinantis Bledas, nepagarba aplinkiniams ir cho cho

Šią savaitę apie naujus skiltininkus, politinių prostitučių karė, stulpų trauką, krepšiniui skirtus eilėraščius ir akinančio grožio ežerus

Nauja K. Krivicko leksika

Lrytas.lt turi naują skiltininką – ir jų televizijos veidu tapusį Kristupą Krivicką. Ir jis ne tik rašo savo pamėgtomis temomis, tačiau iš televizijos perkėlė savo stilių sukurdamas „krivickakalbę“. Griežti kapoti sakiniai, o straipsnio esmę galima ir sutrumpinti.

 Šaudosi tarpusavyje. Blogai tikrino. Grėsmė kilo. Žuvo žmonės Ir nieko. Va taip va. Deja.

 

Aš. Galvoju:  Kuo. Trumpiau. Tuo. Aiškiau. Cho cho.

 

Stulpų trauka

Nuotraukos autorystė: 15min.lt

Buvusios Seimo narės Astos Baukutės vyrą Kęstutį Rupulevičių ir toliau traukia stulpai. Kaip žinia, jis išgarsėjo nuvertęs šviesoforo stulpą ir taip sukūrė precedentą tai sankryžai tapti „Rupulevičiaus vardo sankryža“. O dabar jis siekia tapti Medininkų pasienio posto viršininku.

Aš galvoju:  Čia turbūt pernelyg pakiša koją pernelyg geras anglų kalbos žinojimas, nes „post“ vėl reiškia „stulpą“. Bet principialiai strategija teisinga – jei negali jų nuversti, tapk jų viršininku.

 Prie krepšinio prisišlieję verslai

Iš krepšinio čempionato bandantys kiekvieną centą išmelžti verslai ir jų reklamose šmėžuojantys krepšininkai jau turbūt daug kam sapnuojasi. O po pralaimėjimo bosniams savotiškai savo Facebooko paskyroje pasisakė verslininkas Antanas Guoga: „Jausmas kai dedi savo logo ant rinktines ir atrodo riestai“.

Na, taip juk realiai tik dėl logo rinktinė ir stengiasi.

Aš galvoju: reikėtų verslininkams dėti logus ant marškinėlių kokia greitai išnykstančia priemone. Ta proga ir eilėraštį sukūriau

Laimėjo rinktinė, šaunuoliai

Ir logas šviečia išdidžiai

Prakišo – logo nesimato

Ir jau ne mes, o jie gaidžiai

 Akinantis Bledo ežeras

Prieš ketvirtfinalį Lietuvos rinktinė buvo nuvežta pailsėti prie – cituoju portalų antraštes – „akinančio grožio Bledo ežero“.

Aš galvoju: a) kad dalis krepšininkų galvojo, kad prie tokio pavadinimo ežero juos siunčia dėl prasto žaidimo su Ukraina, nes ežero pavadinimas rungtynių pabaigoje buvo dažnai minimas, b) jeigu jau grožis akinantis, tai gal bent jau pasisaugojo vyrai, nežiūrėjo tiesiai į jį ir neišbėgs į aikštelę su raiščiais ant akių.

 Picutės už kuponiukus

Šalutiniai Manto Katlerio platinamos kasetės efektai.  Kriminalinis įvykis Panevėžyje.

Bet ir policijos tekstas stebuklingas

„įžūliu elgesiu, suduodami vieni kitiems smūgius kojomis, kumščiais ir alaus bokalais, bei vandališkais veiksmais sudaužydami tris alaus bokalus bei išdauždami skylę picerijos sienoje, demonstravo nepagarbą aplinkiniams“

Aš galvoju: tai jeigu taip Panevėžyje apibrėžiama nepagarba, kas būna, kai vyrai rimtai supyksta?

 Ką žaidžia Darbo partija?

Darbo partija…oi, tai yra leiboristai jaučia simpatiją viliodami pakaršusias politikos užribio aukas ir paversdami jas politinėmis prostitutėmis . Naujausias galimas priedėlis – krikščioniškosios politinės jėgos grandai Krikščionių partija su Gediminu Vagnoriumi ir savo nuliniais reitingais priešakyje.

Kam Viktorui jie reikalingi, nes juk Darbo partija kyla į kovą su politine prostitucija?

Aš galvoju: kad Viktoras susisporino (susilažino – čia tiems, kurie nemoka rusų kalbos), jog sugebės surinks tokį politinių prostitučių karė. Dvi jau bus, dar prisijungs valdžios deguonies ištroškusius tautininkus, liberalcentristus ir bus keturios vienodos.

 Savaitės plakatas

Nuotraukos autorystė: Delfi (K.Čachovskis)

Nuo DnB nukentėję piliečiai piketuoja prie Norvegijos ambasados su plakatu „Dear George Clooney. SOSI“.

Aš galvoju: dar vienas mokslinis įrodymas, kad nepaisant didelės emigracijos kvailumo kiekis Lietuvoje lieka konstanta.

Savaitės citata

 „Mes nenorime jūsų gąsdinti ar šokiruoti. 15min.lt KRIMINALAI linki savo „Facebook“ draugams – būkite linksmi ir saugūs!“

 

Aš galvoju: kaip čia neprisiminti LNK kriminalinių žinių vedėjo Jauniaus Matonio pasisveikinimo „Sveiki gyvi“, kurį taip norėdavosi adaptuoti „Sveiki, jei dar gyvi“

 

 

 

 

 

 

2 comments on “Galvoju, kad galvoju. Karė iš politinio užribio, akinantis Bledas, nepagarba aplinkiniams ir cho cho

Čia yra vieta komentarams
  1. Deivis

    Neseniai atrradau šį blogą ir dabar su malonumu skaitau “galvojimų” skiltį, tikrai nemažai perliukų čia 🙂

  2. Vidas

    Dienos galvojimas:
    “Aš galvoju: dar vienas mokslinis įrodymas, kad nepaisant didelės emigracijos kvailumo kiekis Lietuvoje lieka konstanta.”

Scroll to top