"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Galvoju, kad galvoju. Pigus alus, premjerienė, puponautai ir Sabonio meilė

Šią savaitę apie Sabonio meilę, bičiulės Maximos pergales, Lietuvos ryto paieškas, pirmąją/antrąją ponią ir Rūtos Meilutytes kančias.

1. Portalai šią savaitę organizavo orientacines varžybas arba Encounterį – „Surask Vareikį“. Kiekvienas etapas buvo aprašytas tiesiog žingsnis po žingsnio – dingo, pastebėtas, surastas, grįžo.

Lrytas.lt apskritai atrado puikią nišą – specializuojasi dingusių žmonių atradimuose. Surado Venckienę, surado Romanovą, surado Vareikį.

Dar galėtų surasti Zamolskį ir dingusį Lietuvos valdžios prestižą

2. Pasižymėjo pilietiški ūkininkai – vienas kovoja su banditais Biržuose, kitas Prienuose. Bet jeigu pažiūrėsite atidžiau, nuslūgus euforijai dėl jų poelgių, prasideda sutapimai, jog pilietiškieji ūkininkai nėra jau tokie angelai, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Vienas neaišku kokia žemės ūkio veikla užsiima, kitas drąsuolis yra tikras kaimynų siaubas, o trečias, kuris sulaikė ir ištraukė iš mašinos girtą vairuotoją, irgi nevengia pasiūlyti “į snukį“. Bet kodėl būtent šita profesija – kodėl būtent ūkininkai?

Turbūt kiekvienas ūkininkas yra šiek tiek kaubojus ir šiek tiek galvojantis, kad va linčo teismo laikais tai buvo gyvenimas, o dabar valdžioje vieni tarbaklyniai.

3. Kas mes būtume be bičiulės „Maximos“. Ji ir tik ji mus atvedė į Europos Sąjungą, ji nuves ir į Europos krepšinio čempionato auksą. Tada jau gersim!

O po to kiekvieno pralaimėjimo galėtų būti akcija – „Pirk ir gauk Lietuvos rinktinės puponautą nemokamai“

4. Rūta Meilutytė turbūt rimtai svarsto, ar ir toliau verta kovoti dėl medalių, jei po to laukia tokios kančios kaip susitikimas su LSPD Kauno skyriaus aktyvistais.

Partijos bičiule, palik medalį ramybėje. O kai susitinkat su arkivyskupu irgi prašote duoti kryžių pasimatuoti?

Iš Seimo narės Orintos Leiputės interneto puslapio (taip, aš turiu priklausomybę lankytis LSDP narių interneto puslapiuose) pateiktos išsamios fotoataskaitos suskaičiavau 9 (DEVYNIS!) bičiulius, kurie jautė pareigą pasisakyti. Kai kurie, regis, netgi skaitė eiles.

Vargšas vaikas….

5. Apie LSDP iš kitos pusės. Paskaičius kelis Janinos Butkevičienės interviu susidarė įspūdis, kad LSDP viešųjų ryšių strategai (jeigu tokie yra) yra truputį akli, kad neišnaudoja antrosios (ar pirmosios, labai sunku suprasti, kaip čia yra iš tikrųjų) ponios privalumų. Elegantiška, šarminga, apsiskaičiusi, turinti humoro jausmą, tokia down to earth ir galinti pasakyti, jog “pietums gamino salotas ir tiesiog mėsos gabalą”.

6. Arvydo Sabonis tikrai “myli” žurnalistus. Turbūt sūnums namie jis sako – “tapsit žurnalistais, namo negrįžkit”. Bet jo pastabos apie žiniasklaidą visada yra tikslios, verčiančios iš koto ir akimirksniu virstančios folkloru.

 Galbūt kvailumas neturi ribų, bet jūsų kolegų ir fotografų kvailumas turbūt dar didesnis

Nors geometriškai lyg ir neteisinga, bet vis tiek priceless

7. Mūsų žvaigždės plūsterėjo daryti gerų darbų į Zambiją ir Tanzaniją. Rašė blogus, ryškiai fotografavo, rinko pinigus tarptautinėms misijoms, baisėjosi vaikų gyvenimo sąlygomis ir kvietė visuomenę padėti. Viskas gražu ir kilnu. Bet vis tiek kirba mintis – gal reikėtų iš pradžių nuvažiuoti į kokius Ventos socialinės globos namus, aplankyti Aukštelkę ar užmirštų senelių namus. Bet iš ten blogo neparašysi ir ryškiai nenusifotografuosi.

3 comments on “Galvoju, kad galvoju. Pigus alus, premjerienė, puponautai ir Sabonio meilė

Čia yra vieta komentarams
  1. Mindaugas

    geras straipsnis!

  2. Ilona

    o kada gi Andrius rašė blogus straipsnius…?

  3. Justinas

    Manau, kad Arvydas savo sūnums sako “jei sulaužysit viasato pultelį, galėsit eit nors ir žurnalistais dirbt, nebesvarbu man bus”

Scroll to top