"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Penkios geriausios Superbowlo reklamos

48-asis Superbowlas – amerikietiško futbolo sezono kulminacija – pasibaigė triuškinama Sietlo „Seahawks“ pergale prieš Denverio „Broncos“ ir galbūt nebuvo toks įdomus, kaip tikėjosi neutralūs šios sporto šakos gerbėjai. Whatever

Bet nemažai daliai žiūrovų tas futbolas ir rungtynės buvusios nebuvusios, jiems svarbiau pasižiūrėti Bruno Mars ir Red Hot Chili Peppers koncertą per pertrauką arba gražiąsias Superbowlo reklamas per rungtynių pertraukėles.

Šiemet agentūros nėrėsi iš kailio ir turbūt pirmą kartą (nors gal kolegos iš reklamos agentūrų pataisys) buvo sukurtos reklamos, skirtos reklamoms reklamuoti (Bud Lighto epopėja, kuri ilgą laiką sukosi ir teasino visus žiūrinčius, kas gi čia bus)

O štai čia penkios man labiausiai patikusios šių metų Superbowlo reklamos

     5 vieta. Kia „Luxury“

Matrica nesensta, ji amžina. O kai Morfėjus uždainuoja, tada dar imi raitytis iš juoko.

 

   4 vieta. Radioshack „80‘s Extravaganza

Skambino aštuoniasdešimtieji, jie nori atsiimti savo parduotuvę. Tik spėk žiūrėti, kad nepraleistum kokio nors kultinio tų metų personažo. Tiksliai ir aiškiai.

 

   3 vieta. Budweiser „Puppy Love“

Sacharinas teka upėmis, kad net šuniuko letenėlės klimpsta. Bet šuniukas, kuris draugauja su arkliu – kaip tai gali nepatikti? Aaaawww…..

 

2 vieta. Bud Light „Ian Up For Whatever“

Amerikos aludarių užmojai pribloškia. Pati idėja nėra baisingai originali, bet surinktas žvaigždynas (nors kai kurie veidai atpažįstami tik amerikiečiams). Beje, per Superbowlą buvo transliuojami sutrumpinta reklamos versija – du klipai po 30 sekundžių ir tiesą sakant, nemačiusiems pilnos versijos turėjo būti gan sunku suprasti, ką jie čia norėjo pasakyti.

 

1 vieta. Volkswagen “Wings”

Ir labiausiai man patikusi reklama apie tai, kas nutinka, kai VW mašina pravažiuoja 100 000 mylių. Puiki idėja ir netgi du saldainiukai – šviečiančios vaivorykštės ir taip pat sparnų dydis vyrų tualete.

Beje, iš penkių reklamų du alūs, du automobiliai ir viena parduotuvė. Nors galėjau laisvai susidėti visą penketuką vien tik iš automobilių reklamų. Jos tikrai šaunios

Comments are closed.

Scroll to top