"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Faršas ir Dziubelis sugrįžta

farsas

Pirmieji mano literatūriniai bandymai buvo pradėti labai seniai – 1996 metais ir skirti tik fantastiką mėgstantiems draugams, bet pakliuvo į “Geriausios lietuviškos fantastikos” rinkinius ir siaurame rate (labai siaurame) buvo vadinami kultiniais.

 

Aš rašiau, o Egidijus Šantaras iliustravo. “Faršas ir Dziubelis” – tai trumpos komiškos apysakos, parodijuojančios žinomus literatūros kūrinius ir filmus, bei tikrus gyvenimo nutikimus.Net ir recenziją turėjome:  “Galima pasakyti tik viena – lietuviškoje fantastikoje geresnių humoristinių kūrinių už “Faršo ir Dziubelio” epopėją nėra” – Skaityta.lt

Kai man buvo devyniolika, atrodė labai juokinga. Perskaitęs dabar irgi nusišypsau prisiminęs Dianos džinsus ir ant stulpo gyvenusį atsiskyrėlį Nasralaką. Trečioji dalis buvo pradėta, įpusėta ir nebaigta… Vis dar pagalvoju, kad reikėtų grįžti pabaigti šį darbą.

Prašau rimtai nežiūrėti ir smarkiai neteisti.

O čia skaitmeniniame formate pirmosios dvi dalys – “Faršas ir Dziubelis prieš Fėjų Ragą” ir “Faršas ir Dziubelis prieš Lemties kardą”. Smagaus skaitymo.

Farsas ir Dziubelis pries Feju raga – PDF versija

Epub versija

Mobi versija

Farsas ir Dziubelis pries Lemties karda

Epub versija

Mobi versija

Labai ačiū Kastyčiui ir Elentari už pagalbą skaitmeninant knygas iš vienintelės likusios popierinės kopijos.

Comments are closed.

Scroll to top