Apie

Darbai

Nuo 2003 metų prodiusuoju ir vedu „Pinigų kartą“ nacionalinėje televizijoje. Kartu su savo komanda esame laimėję galybę visokių televizinių apdovanojimų, bet turbūt svarbiausias yra tas, kad galime dirbti taip, kaip norime, kalbėti, ką norime ir atkreipti dėmesį į dalykus, kuriuos televizija neretai praleidžia pro akis. O televiziniame konvejeryje išlikti vienuolikametų – tai jau šis tas.

Panašios pozicijos stengiamės laikytis ir „Pinigų kartos“ interneto puslapyje – www.pinigukarta.lt.

Nuo 2014 metų kartu su Arūnu Valinsku vedame intelektinį TV žaidimą “Auksinis protas”, taip pat rengiame ir gyvus protmūšius. Visa informacija, kaip pas mus patekti – www.facebook.com/auksinisprotas

Kelionės

Nepaprastai mėgstu keliones. Į bet kurią pusę. Rytuose toliausiai pasiektas Tokijas, šiaurėje – Belomorskas, pietuose – Rio de Žaneiras, o vakaruose – Havajai.

Beveik niekada nesinaudoju kelionių agentūromis, aš pats sau kelionių agentūra ir šiame puslapyje rasite ir gerų pasiūlymų, ir patarimų, kaip efektyviai leisti kelionėms skirtus pinigus. Laikausi tos nuomonės, kad kelionėse reikia investuoti į įspūdžius, o viešbutis reikalingas tik tam, kad ten būtų lova ir dušas.

 Pramogos

Nuo vaikystės esu knygų rijikas. Beveik visų žanrų. Nuo fantasy iki rusų klasikos. Todėl ir čia bus daug straipsnių ir apžvalgų, susijusių su knygomis.

Esu „geimeris“, bet labiau ne kompiuterinių, o stalo ir vaidmenų žaidimų, kurie skatina bendravimą ir ugdo loginį mąstymą. Džiaugiuosi, kad ir visai šeimai šitas hobis prie širdies.

Neseniai atradome labai įdomią šeimyninę pramogą – lobių ieškojimą (geocachingą).

Sakydamas, kad nežiūriu televizoriaus, meluoju – seku ir žiūriu naujausius aukštos kokybės serialus, atrenku juos ir vaikams, parekomenduoju ir bičiuliams.

Dar būtų galima vardinti ir vardinti, bet tada atrodytų, kad nieko daugiau neveikiu, tik pramogauju.

Sportas

Domiuosi beveik visomis sporto šakomis, bet labiausiai – futbolu, tenisu ir amerikietišku futbolu. Pats nuo vaikystės žaidžiu tenisą. Mano požiūris į „antrąją religiją“ gan santūrus – palaikau Lietuvos klubus Europoje ir, žinoma, rinktinę, bet favorito neturiu, o ir pats krepšinis toli gražu nėra mano mylimiausias sportas.

Mėgstamiausios komandos:

  •  Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė
  • Newcastle United (Anglijos Premier lyga, jau trylika metų esu juodai baltas)
  •  Oakland Raiders (NFL, dar vieni juodai balti)

Kas dar?

Skaitau paskaitas ir organizuoju mokymus (nuo bendravimo su žiniasklaida iki pokerio strategijos), vedu ir moderuoju debatus ir konferencijas. Daugiau apie tai rasite čia

 Kontaktai

Susiraskite mane Facebooke arba rašykite elektroniniu paštu – andrius.tapinas@gmail.com

Draugiškas priminimas 

Visa medžiaga, esanti šiame tinklaraštyje, yra autorinė. Jos panaudojimas negavus autoriaus leidimo yra draudžiamas 🙂

Post Scriptum 

Nuotrauka viršuje, aišku, labai televizinė, bet vis dėlto kartais būnu toks: