"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Rudeniniai TV serialai: nauji ir pargrįžtantys

serialai

Kaip ir kiekvieną rudenį didžiosiose JAV televizijose pliūpteri nauji serialai. Vieni kaip tie vienadieniai drugeliai mirkteli ir užgęsta sudegę negailestingoje viską apvalančioje reitingų liepsnoje, antri įsibėgėja savo jėgomis, treti mėgaujasi tokių lokomotyvų kaip „Big Bang Theory“ ar pirmadienio NFL rungtynių transliacija jiems suteikiamu pagreičiu ir kol kas dar net nežino, ar iš tiesų jie populiarūs, ar tik naudojasi Šeldono ir kompanijos arba Drew Breeso ir komandos šlovės spinduliai.

Continue reading »

Redirected/Už Lietuvą. K…. ministerija

Viename iš savo podcastų kartu su Aidu Puklevičium ir Paulium Ambrazevičium svarstėm, kuris Lietuvos Konstitucijos straipsnis yra juokingiausias. Ir išrinkom pirmąjį – Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika. Sutikit, galima žvengti iki nukritimo.

Continue reading »

Kaip pavogti žmoną. Kraupi peliuko istorija

Nesu profesionalus kritikas, todėl iš karto atsiprašau už galimus gadintuvus, o pastabas priimkite su grūdu druskos ir priimkite sprendimą eiti žiūrėti filmo tik pasitarę su svarbiais jums žmonėmis. Ir nepaisant jų nuomonės vistiek pasižiūrėkite „Kaip pavogti žmoną“.

Continue reading »

TV serialai šeimai. Keturi viename

Žmonės sako, kad sėdėjimas prie televizoriaus bukina. Ir jie faktiškai principialiai visiškai teisūs. Tačiau šiek tiek pasistengus galima padaryti taip, kad televizoriaus žiūrėjimas taptų naudingu užsiėmimu. Ir netgi naudingu – keturi viename.

Continue reading »

Rudens TV serialų naujienos

Vasaros pabaiga pažymi nemažą kiekį dalykų, kurių ciklas tik prasideda. TV sezonas – vienas iš jų, tačiau daugeliui mūsų kur kas įdomiau yra tai, ne kokiomis „stebuklingomis naujovėmis“ mus sužavės lietuviškos televizijos, bet ką pasiūlys didieji JAV ir Didžiosios Britanijos kanalai, metantys milijonus naujų kokybiškų serialų kūrybai.

Continue reading »

“Hobitas. Netikėta kelionė”. Visos kelionės turi pradžią. Subjektyvi recenzija

Nėra lengva rašyti apžvalgą filmui, kurio kantriai, nekantriai, beviltiškai laukei kone dešimt metų. Tokiais atvejais geriausia suskaidyti ją į smulkias dalis, vertinti kiekvieną atskirai ir pabaigoje pabandyti suvesti viską į bendrą rezultatą. Pažiūrėkime, ar pavyks suskaičiuoti „Hobitui. Netikėtai kelionei“ skirtus balus vertinant pagal bendrą šimto balų skalę.

Continue reading »

“Skyfall” – grąžinkite man Bondą, pone Mendesai

Esu didelis Džeimso Bondo filmų serijos gerbėjas. Mačiau visus filmus, net ir tuos, kuriuose vaidino Georgas Lazenby, namuose turiu visą kolekciją ir pačius, mano nuomone, geriausius esu matęs po kelis ir daugiau kartų. O „Casino Royale“ dėl pridėtinės vertės, kai valandą rodomas pokerio turnyras, turbūt kokius dešimt. Net ir daugelio išpeiktas „Paguodos kvantas“ man pasirodė „tinkamas variantas“.

Continue reading »

“Paslapčių ekspresas” (“Mystery express”

„Days of Wonder“ produkcija dominuoja visose Lietuvos žaidimų parduotuvėse, todėl anksčiau ar vėliau teks apžvelgti kiekvieną jų išleistą žaidimą. Juolab, kad žaidimai tikrai skirtingi, nepanašūs vieni į kitus ir juos vienija tik du kertiniai „Days of Wonder“ elementai – patrauklumas visai šeimai ir labai gražūs komponentai.

daugiau

Scroll to top