"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Amerika 2013. Teksasas, futbolas ir bikiniai

Dėl šitos kelionės pats smarkiai dvejojau. Smarkiai ji prasilenkė su bet kokia logika. Tačiau nuėjau į bažnyčią pasitikslinti, ar tikrai gyvenimas tik kartą duotas. Tiesa, jie ten kažką susimalė, šiek tiek pasimetė, bet vis dėlto patvirtino. Mano žavioji antroji pusė irgi uždegė žalią šviesą ir tada jau nebeliko poreikio kliautis logika.

Continue reading »

Vietnamas – Tailandas. Įlankos, Budos, dviračiai ir pabaiga

Kitas rytas vėl buvo rise and shine (pastebit tam tikras tendencijas) ir man jau darėsi grynai sociologiškai įdomu, kiek gi tokias atostogas kentės mano geresnioji pusė. Bet nieko – kentėjo ir kėlėsi drauge. O keltis tą dieną reikėjo anksti, nes laukė keturių valandų kelionė autobusu į aštuntuoju pasaulio gamtos stebuklu vadinamą Halongo įlanką, kur mūsų turėjo laukti dviejų dienų kruizas po įlanką.

Continue reading »

Vietnamas 2013. I dalis


Vairuotojas nardo po kelią, vedantį iš oro uosto, ir nuolatos pypsina.

„Gal ir gerai“ – galvoju – „kuo daugiau pypsins, tuo turės mažiau laiko mus kur nors nuvežti ir apiplėšti“. Ak tie stereotipai.

Continue reading »

Koh Samui 2013. Saulėlydžiai, kokteiliai ir skorpionai

Pirmojoje dalyje išdėsčiau visas neįdomybes, dabar galiu pasidalinti įspūdžiais ir apie pačią kelionę.

Tačiau iš pradžių du disclaimeriai:

  1. Už jokius linkus ar rekomendacijas jokios naudos negaunu, tai mano asmeninė nuomonė ir ja kliaujatės at your peril 🙂
  2. Paniurzgėjimai, nusivylimai ar nepatikimai yra kiekvienos kelionės dalis, bet iš anksto pasakau – man patinka visos kelionės ir visos šalys, man patinka keliauti jau nuo to momento, kai uždarau namų duris, o visa kita tik detalės, kurios galbūt galėjo būti geresnės, bet bendro kelionės džiaugsmo jos netemdo.

Continue reading »

Tailandas – Vietnamas 2013. Pasiruošimas ir kelionė

Mažas baltas krabas prabėgdamas paplūdimiu nustebęs pasižiūri į mane tarsi sakytų – o tu, bičiuli, iš kur čia atsidūrei?“. Aš irgi jaučiuosi nustebęs – man žadėjo jūrą, o jos čia nė padujų. Nors gal man jau vaidenasi po pustrečios paros kelionės…Visai galimas dalykas.

Nuo kelionės ir pradėsiu.  Kai vasario mėnesį „Qatar Airways“ paskelbė apie bazės Varšuvoje atidarymą ir šventines bilietų kainas į Aziją, ilgai laikiausi ir tik siuntinėjau pranešimus draugams. Bet vis dėlto širdis neatlaikė ir į pašto dėžutę įkrito du bilietai į Bangkoką, kurių vienas kainavo kiek daugiau nei 1000 litų.

Continue reading »

NFL savaitgalis Londone

– Skrendu į Angliją. Amerikietiško futbolo žiūrėti,- sako mano draugas kalbėdamas telefonu ir visas į Vilniaus oro uostą važiuojantis automobilis prapliumpa juokais. Oksimoronas ir nieko daugiau.

Continue reading »

Italija 2011: kelionės įspūdžiai ir pinigai

Kadangi pasikroviau baterijas vienoje savo mylimiausių Europos šalių – Italijoje, tai apie tai ir parašysiu. Bet ne senbernariškus seilėtus įspūdžius – „kaip gražu, kaip gražu, leidžias saulė pamažu“, o savo potyrius ir neprofesionalius (kur ten man iki kelionių agentūrų guru) patarimus, kaip planuoti savo kelionės pinigus. daugiau

Scroll to top