"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Referendumas. Žemės vardu

Valdžios vertikalės atidarinėtojai

Praėjusią savaitę Prezidentė atidarė IKEA ir dėl to įsisuko visai neprastas malūnas, kaip čia taip švedus išnaudotojus šitaip mūsų valstybės vadovė pagyrė. Apie tai parašysiu vėliau. o dabar apie valdžios vertikalės atidarinėtojus

Continue reading »

Į pagalbą rašytojams – laiškas merams

Kad jau esu rašytojas, nors ir ne Sąjungos narys (nežinau, ar priimtų ir ką ten daryčiau), bet domiuosi leidybos ir knygų rašymo reikalais. Kai susiskaičiavau grynąjį procentą, kuris lieka rašytojui nuo parduotos knygos, nutiko trys dalykai:

Continue reading »

Užsakovo pokalbis su IT kompanija

Internete daug kur plaukiojo humoristinis pokalbis tarp dailininko ir reklamos agentūros kūrybininkų, kurie užsakė jam nupiešti namą. Bet tai išgalvotas atvejis. O šitas – 95% tikras. Tik herojų vardai lieka užtušuoti. Užsakovą galima nuspėti, o IT kompanija telieka paslaptyje. Nebent jie patys norėtų pasiskelbti ir pareikalauti kompensacijos dėl baisinio šmeižto

daugiau

Artimiausiu metu sumesiu čia šiek tiek senesnių straipsnių - kelionių apybraižų, komentarų, žaidimų apžvalgų ir netgi serialų recenzijų, kurias rašiau slapyvardžiu :)

"Humoristas ir krepšininkas Simas Jasaitis" - subtilus Delfi humoras

Žvilgsnių karai ir babytės-kiborgai

Neslėpsiu, man patinka lankytis prekybos centruose – čia patenkinu visus poreikius:

Fiziologinį – apsiperku ir prisiragauju degustacijose
Kultūrinį – nemokamai perverčiu laikraščius ir nusiviliu, kai apie mane vėl niekas nerašo. O jeigu rašo, tai demonstratyviai atverčiu tą puslapį ir palieku ant ledų vežimėlio.
Tobulėjimo – vis geriau mokausi skaičiuoti, kad suprasčiau, kuri akcija šiandien bandys mane apgauti.

daugiau

Eilės: kaip atsiranda mutantai?

Kiekvienas siaubo filmų gerbėjas nepagailės brangaus laiko ir su įvairiomis pikantiškomis smulkmenomis išdėstys, kas atsitinka, kai žmonės po kokios ligos, įkandimo ar užkrato mutuoja ir vietoje padorių sveikai mąstančių piliečių patampa svirduliuojančiais zombiais, švokščiančiais „Brainzzz“. Taip, kuklūs B kategorijos siaubo filmų džiaugsmai.

daugiau

Gimtadienio vakarėlis – smokingai ir vakarinės suknelės

Scroll to top