"Paradui vadovausiu aš!" - Ostapas Benderis

Eurobasketo prognozės

Didžiausias krepšinio metų įvykis jau mums virš galvų ir netrukus pratrūks audra. Kaip vienas iš trijų milijonų trenerių ir analitikų pabandžiau padėlioti vietas lentelėse ir pateikti šiokias tokias mėgėjiškas prognozes.

Continue reading »

DNB banko krepšinio verslo analitikai: klounai ar munduro skalbėjai?

Pagaliau pasitaikė proga pasižiūrėti pagrindinės DnB analitikės Jekaterinos Rojakos ir krepšinio elito visais būdais endorsintą analizę, kurioje mėginama įteigti, kad krepšinio verslas ir rėmimas yra visiškas nerealus dalykas, atnešantis 40% grąžą ir generuojantis šimtus milijonų litų. Žiniasklaida suvalgė pateiktą medžiagą kaip kambarinis šunelis sulapnoja į dubenėlį jam padėtus konservus. Be didesnių klausimų.

Continue reading »

Žalgiriečiai, žalgiriečiai, hei, hei!

Trumpai apie vakarykštį tūsą.

Rungtynės. Buvo puiku žiūrėti tokį kokybišką lietuvišką futbolą, kokio jau seniai nemačiau.

Atmosfera. Irgi labai gerai. RB tribūna beveik nenutilo, vyravo tokia camaraderie aplinka, ypač kai visi kaip vienas atsistodavo, jeigu Žalgirio ataka eidavo dešiniuoju kraštu. Žinoma, paradui vadovavo į Vakarų tribūną iškraustyti ultros, turėję nustebinti visokius VIPus savo fajeriais ir vėliavomis

Continue reading »

Alkoholis prieš vaikus. Nedidelė pergalė

Prieš tris mėnesius dėl šito skelbimo kreipiausi ir į Seimo Jaunimo sporto komisiją, į VTAKT ir į pačią lengvosios atletikos federaciją ir į Vilniaus degtinę.

Labai keista, kai skelbimuose, reklamuojančiuose vaikų sportinį renginį, figūruoja alkoholio gamintojai. Man pasirodė tai mažų mažiausiai neetiška, o galbūt ir pažeidžiant įstatymus.

Continue reading »

NFL savaitgalis Londone

– Skrendu į Angliją. Amerikietiško futbolo žiūrėti,- sako mano draugas kalbėdamas telefonu ir visas į Vilniaus oro uostą važiuojantis automobilis prapliumpa juokais. Oksimoronas ir nieko daugiau.

Continue reading »

Kaip mes bandėme patekti į olimpines žaidynes

Scroll to top