Mano kūryba

Vilko-valanda_p1“VILKO VALANDA” (2013)

“Vilko valanda” – pirmasis lietuviškas steampunk žanro romanas, kuriame jūsų laukia pašėlę nuotykiai, kraupios žmogžudystės, sudėtingos intrigos, kvapą gniaužiančios kautynės ant žemės, po žeme ir danguje, alchemikų paslaptys ir istorinės asmenybės kitu kampu.

“Vilko valanda” pasirodė 2013 metų vasarį ir beveik pusę metų išliko perkamiausių knygų dešimtuke, o 2014 metų vasarą į jį grįžo, kai referendumo už žemelę entuziastai nusprendė viešai ją sudeginti. Šiuo metu knygynuose jau septintasis knygos tiražas.

“Vilko valanda” buvo pripažinta geriausia 2013 metų lietuviška knyga, o taip pat apdovanota Patriotų premija. Knygos motyvais yra sukurtas kompiuterinis žaidimas, interaktyvi knyga ir taip pat kuriamas animacinis serialas.

Čia rasite didžiąją dalį “Vilko valandos” recenzijų, o čia yra knygai skirtas Facebook puslapis

Čia galite įsigyti elektroninę knygos versiją, o čia – audio knygą su garso efektais ir specialiai knygai sukurtu soundtracku

“Vilko valanda” yra išversta ir į anglų kalbą. Anglišką knygos versiją galite įsigyti Amazon internetiniame knygyne. Angliška knyga turi ir interaktyviąją versiją, skirtą Ipad planšetėms.

“MARO DIENA” (2015)

Kraupūs padarai sukelia chaosą Vilniuje. Londono policija sutrikusi tiriadirižablio katastrofą Lamanšo sąsiauryje. Neaiškiomis aplinkybėmis žuvęs britų aristokratas palieka keistą paskutinę žinutę. Revoliucionieriai Konstantinopolyje ruošia pasikėsinimą į sultoną. Ir visos gijos veda į vieną miestą. Ar pavyks jas išraizgyti Vilniaus legatui Antanui Sidabrui, samdomam žudikui Marui ir paslaptingai moteriai Silvijai?

“Maro diena” – antroji Akmens ir Garo Miestų ciklo knyga ir “Vilko valandos” tęsinys. Knygynuose ji turėtų pasirodyti 2015 metų vasario 13 dieną. Plačiau apie ją atskiroje tinklaraščio rubrikoje.

komiksas“VILKO VALANDA: SIDABRAS” (2015)

Kartu su MB “Studio Mitkus” sukurtas lietuviškas komiksas, kuris tampa tarsi tiltu tarp “Vilko valandos” ir “Maro dienos”. Komikse atskleidžiama pagrindinių abiejų knygų herojų praeitis ir įvykiai, paskatinę pasirinkti tolesnį kelią.

Pirmoji komikso dalis “Nuotykiai Arizonoje” knygynuose pasirodo 2015 metų sausio pabaigoje.

 

 

knygos-auksinis-protas-virselis-544f4b9ee3106“AUKSINIS PROTAS” (2014)

Kartu su Arūnu Valinsku sukurta interaktyvi galvosūkių knyga, skirta protmūšių entuziastams. Knyga parengta tiksliai pagal TV žaidimo formatą, tad gali tapti puikia pramoga vakarėlių metu.

Be to, knygoje esantis interaktyvus QR kodas nuves jus prie internete paslėpto klausimo, į kurį atsakę galite patekti ir į TV žaidimą “Auksinis protas”.

“Auksinį protą” galite rasti visuose knygynuose ir interneto parduotuvėse.

 

 

“FARŠAS IR DZIUBELIS” (1996)

Pirmieji mano literatūriniai bandymai buvo skirti tik fantastiką mėgstantiems draugams, bet pakliuvo į “Geriausios lietuviškos fantastikos” rinkinius ir siaurame rate (labai siaurame) buvo vadinami kultiniais. Aš rašiau, o Egidijus Šantaras iliustravo. “Faršas ir Dziubelis” – tai trumpos komiškos apysakos, parodijuojančios žinomus literatūros kūrinius ir filmus, bei tikrus gyvenimo nutikimus. Kai man buvo devyniolika, atrodė labai juokinga. Perskaitęs dar nusišypsau, bet prašau rimtai nežiūrėti ir smarkiai neteisti.

Skaitmeniniame formate pirmosios dvi dalys – “Faršas ir Dziubelis prieš Fėjų Ragą” ir “Faršas ir Dziubelis prieš Lemties kardą”. Smagaus skaitymo.

Farsas ir Dziubelis pries Feju raga

Farsas ir Dziubelis pries Lemties karda